Szczecin

Nowe Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 795 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia
68,50 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Medyczne
Nazwa budynku
apartamentowiec
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2022
Dostępne od
2022-12-01
Numer oferty
4/10114/OLW
Lokal Wynajem Szczecin Nowe Miasto

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni ok. 68,5 m2. Na chwilę obecną lokale nie mają postawionych ścianek działowych i stanowią przestrzeń otwartą. Lokale znajdują się na parterze apartamentowca, z osobnymi wejściami od ulicy Głowackiego, usytuowane na osiedlu Nowe Forty. Ze względu na swoje położenie idealne pod gabinety lekarskie, sklepy bądź
działalność gastronomiczną np. pizzeria, kebab oraz działalność usługową np. piekarnię-ciastkarnię.
Osiedle powstało między ulicami: Narutowicza, Kusocińskiego, Sowińskiego i Głowackiego .W pobliżu obiektu znajdują się szkoły ponadpodstawowe: Zespół Szkół Nr 4, Zespół Szkół Nr 3, LO Nr 16, Internat dla uczniów, Uniwersytet Szczeciński Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Humanistyczny.
W kompleksie powstało sześć budynków. Zadomowili się tu studenci, sportowcy, prawnicy. Duży odsetek mieszkań stanowi bazę noclegową, co wiąże się z dużym ruchem turystów.
Zapraszam na prezentację.

Kontakt

Sebastian Siwek

Sebastian Siwek

Telefon:
+48698672112
E-mail:
biuro.sebastian@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SOLID HOUSE SEBASTIAN SIWEK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SOLID HOUSE SEBASTIAN SIWEK z siedzibą przy KUSOCIŃSKIEGO 16/15, 70-237 SZCZECIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro.sebastian@gmail.com… czytaj więcej